Elemental L2 Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum of Elemental L2 Server
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Ok Mano pasiulimas kad serve butu zaisti smagiau.

Go down 
4 posters
AuthorMessage
H4wk




Posts : 51
Join date : 2010-08-29

Ok Mano pasiulimas kad serve butu zaisti smagiau. Empty
PostSubject: Ok Mano pasiulimas kad serve butu zaisti smagiau.   Ok Mano pasiulimas kad serve butu zaisti smagiau. EmptySun Aug 29, 2010 11:16 am

ZInau kad labai daug prirasiau bet prasau neisjunkti sito posto vien delto kad daug prirasyta, cia surasiau savo patarimus sitam servui surinktus is savo ilgametes l2 patirties, geriausiu mano matytu funkciju is kitu servu , ir tiap pat to ka pats sugalvojau. taigi prasau admin kantriai viska perskaityk o poto padaryk isvadas. Zinoma butu smagu isgirst atsakima tau perskaicius visa posta



Quote :
1.Del vote , panaikinkit auto reg sukurkit pilna acaunt sistema webe ir padarykit taip kad prisilogines i savo web acounta ten turetum kurtis game acount(1ip=1web acount) o web acountas gali tureti kiek nori game acountu, ten pasirinkes acuonta poto chara matytum punkta "vote" "get reward" ar betka ka tik sugalvosit paspaudus ten imestu i vote puslapi ten pavotinus po keliu sekunziu vebe atsirastu "done" ji paspaudus ismestu kita linka ir taip 3-4 pagrindinius vote puslapius kol po paskutinio paspaudus done paraso kad gauni reward(automatiskai ispawina i inv in game) ir poto uz juos ka nors pirkti (jai admin galetciau pateikti puslapi su butent tokiu vote sistema, nerasau dabar nes tai butu reklama Razz )
Alternativus budas padaryti kad tam tikram vote kiekiuj pasiekus visas servas gautu reward(tie kurie tuo metu online) arba isispawintu npc tam tikroj vietoj ir butu ten kury laika(pvz 5min ar 10min) ir pas ja speja atkeliauti galetu pasimt rewarda.(sito budo minusas tas kad reikia susitart su vote puslapio administracia kad leistu sujunkt databazes)


Quote :
2.Del event , event manau turetu but fun pvz padaryti minimalius prizus(idomumo delei "mysterious Box" zinoma is skirtingu eventu skirtingas kiekis ju, ir jas atidarius gautum random reward(gavimas tureut but 100% kitaip koks gi cia reward ar ne? bet item butu random tai galetu but elemental, shard, enchantai, gcm, ar dar kitokie item. Taip pat kad butu fun sakiau turetu but minimalus kiekis delto kad eventai vyktu lb daznai pvz kas 15-20min(esu loses kur buvo kas 15 min skirtingu eventu 8 ar 9 ir jie dar kiekviena kart buna random 2 team, 4 team, with buffs(bufai paimami tiesei is savo paties susikurto buff listo buferyje) without buffs ar Death(sitas galioja tik tvt,tvtvtvt, multi kill(na multi kill death tipas butu tiesiok grynas death match)(death turbut supratote reiskia kad turi kiekvienas narys tik po 1 givybe ir laimi ta komanda ar tas asmuo kuris isleika paskutinis gyvas ar paskutiniai(jai laikuis baigusis likea keli laimi komanda kuri turi daugiau gyvu nariu) eventai turetu but trumpi tarkim 5min ir pasibaigus po 15min vel prasideti, jai reward nebutu per dauk didelis tai neiskraipytu zaidimo ir tikrai butu fun.


Quote :
3.Del enchantinimo manau turetu but ir armor ir juve pakelti iki +12 max(+9 per lengva uzdet) rate zinoma toks pats tik idet safe enchantink pas npc(100% pats npc uzdetu +1 uz tamtikra kieki itemu, si funkcija net po ilgo servo gyvavimo pasifarminus padetu noobams prisivyti tuos kurie turi max enchant( nes su tokiu sansu pripazinkit bus sunku surinkt max enchant ir newbai lb ilgai uztruks kol tai pasiekt ir visa ta laika bus valkiojami su zememes tu kurie jau turi) beje del rates si ideja(tik test ideja kuri as manau butu fun bet dabartine sistema irgi nera bloga tai siulau tik idomumo delei gal susidomesit, o ji butu : no safe enchant, su paprastais enchant item pavirsta i +0(kaip normal blessed) blessed kaip dabar tegu nuima 3 pliusus, rate butu 1-3 80% 3-5 70% 5-8 60% 8-11 50% 12 25% tai manau dar labiau pagyvintu enchantinima(beje tada reiktu perdaryt patcha kad ir +1 - +3 sviestu kaip nors idomiai


Quote :
4.Del aden zonos(istikruju geriause vieta farmint adenas yra newbie zona delto kad mobai vienas prie kito, nors ir rasot kad parnasus, istikruju jis yra sh nes aden meta mazai o nuo mobo iki mobo lakstyt ziaurei toli(vienintelis ten normalei gali masint wl del savo milzinisko agro atstumo bet ir jis nepamasins nes uzkabines water dragonus isispawina shade arba kiti original parnasus mobai(beje jie visi apsoliucei nematomi ir kerta po 2-8k) ne viena kart su gladu buvau nuo mires be masindamas su glado mass skilais(nu cia prie bug turbut reiktu priskirt) taigi manau turetu buti sukurta gryna aden zona su tom paciom guzem(is newbie zonos) ir ju butu prispawinta gan dauk vienas prie kito erdvioj patalpoj tada netrugdytu nei newbam nei vieni kitiem(nes dbr 1 metu must gali tik 1 zmogus mobu per mazai kad daugiau sugebut must) O del newbie zonos uzdet restrictions(atsiteleportavus item iskart nuima kurie yra tokie ir tokie(pvz epic juve, cape, elemental items ir t.t ) ir neleidzia uzsidet o leidzia nesiot tik tam tikrus item(s gr, dynasty gal vesper jai taip gm noretu) ir pns


Quote :
5. del rb manau reiktu ju drop sumazint juos padaryt zymei lengvesnius bet taip kad kariautum ne su rb del to kad ji uzmustum bet su kitais zmonem PVZ pranestu kada respawn arba jai ir nepranestu kai kas uzmusa parasytu uz kiek laiko atsiras bet nevisiskai tikslei tarkim "xxxx will was killed and will be repsawned 5 - 8 hours from now ar pns td visi stengtusi uzsiimti vietas ir pns, taip pat manau rb turetu but ideti i visas farm zonas(keli minor rb ir 1 epic rb kiekvienos zovas atstovas (elemental, shard, enchant) etc (parnasuse butu idomu jai butu perdaryti visi 3 pozeminei instansai butu dar 1 idomi vieta apsilankyti. rb zona(kalmoloka) galetu but padaryta idomesne ir kaip original instancas tik vietoj mobu kiekvienam aukste raidas ir vis stiprejantis o kitas isispawina tik uzmusus pirmaji ir pvz pats instance resetintusi kas 24h ar pns(kaip naujasis zaken, tokio tipo instance ar kaskas pns)


Quote :
6.taip pat butu puiku jai skirtumete 1 pagrindine pili ir jai butu suteikti kokie nors privalumai(epic residence pasive skill ) papildomi shopai ar dar kas, keli fortai tarkim 3-4( ju guard sutvarkyti kad mestu padoriai ke(pvz is viso forto ismusus visus guardus(ir musant 1h nes jie respawinas kas 10min) surinktum 30-40k ar pns,(butu antras budas gaut gcm ir beje officialus, taip pat rezidence skill(geresnius nei original bet ne tokius gerus kaip epic castle) ir dar kokiu nors funkciju ir kelis clan halus(geriaues butu ne perkamus bet taip pat per siege paimamus(partizans, devastated,fortress of the dead, hot spring, resistance ir t.t) jie galetu duot kokiu nors custom buff(tas galioja ir ch ir fort ir castle) buff pvz butu 10 rusiu bet 1 metu galima turet tik 1 jie galetu pridet nuo + stats(str/int etc) iki paprastu stats(p.atk/p.def.m.def etc) tarkim po 2% ar 4% kad nebutu owerpoered(jau esu mates po 2% jis nedauka keicia bet vistiek truputi padeda ir nera overpowered, taip pat shopai( su accesoarais (ar ju receptais o itemus gaminimui gaut is fishingo(taip i zaidima sugrystu fishingas(tik reiktu zuvu rewardus pakeist) ir butu dar 1 nauja idomi funkcija(accesoarai turetu apskritai but isimti is shop ir kaikurie padaryti tik uz gaminima (skirtingas fort ir skirtingas ch pardavinetu vis skirtingus rcp(tarkim 3-4 rcp skirtingus tik)


Quote :
7.Pratesiant minti apie accesoiarus visi accesoarai(kuriu gamint neina o tai butu beveik visi) turetu but sudeti i event(event pats neturi esmes tik formule kaip medaliu event kad meta visi mobai visam pasaulyje, aisq uzdetas limitas pvz mobai turi but butinai 82lvl+ ir kad ismes ji yra tik 0.12 sansas(sansas ne is galvos istrauktas jau esu loses serve kur pns padaryta ir su tokiu sansu jie krenta bet gana retai ir tai suteikia galimybe jais keistis ar net pardavineti)



Quote :
8.Donation, tai va neprisimenu ar cia yra donation ar jo isvis nebus(JAI NEBUS NEKREIPKIT DEMESIO I VISA SITA POSTA)
o jai bus tai donation itemai galetu but max +15(is +12)(tai butu galima pasiekt upgradinimo budu kaip sa ar paprastas safe enchanting pasneki su npc jis ismeta lentele ir tiesiai skaito is tavo inv kokius item turi pvz inv turi itema elemental dual swords +5 npc ji iskart siulo daryt +15 tarkim uz 15 coin of luck(kiekis turetu priklausyt kiekvienam itemui skirtingai) (ar itemas +0 ar +12 ji iskart padaro +15) Taip pat donation shop kuriame butu pardavinejami visu rusiu shardai, elemental, energy, gold bar(kiekiai aisq proto ribose) ir sis sopas leistu paprastiem zmonem gaut coinsu is donatariu perkant uz didense pasiulita kaina nei shope(pvz esu mates serve pardavinejo uz 1 coin of luck(donation item) 15k ke(knight epalete) ir visi zmones pirkdavo coinus po 18k(ir aisq donatoriai parduodavo) tas pats su kitais perkamais itemais(aisq itemu kiekis turi buti proto ribose, kad zmones istengtu nusipirkt tuos donation itemus is donatoriu) taip pat upgrade(upgraidnimo funkcija uz coin kuris pvz upgradintu elemental armor +12 7lvl water atribute(fire defense) i koki nauja armora tarkim freya elegia taip pat +12 ir 7lvl atribute(tai leistu upgradint armor isaugant pliusus ir atributus, taip pat pvp statusus ir agumentus) zinoma tai galiotu visiems itemams(tik tam turetu but ideti kokie nauji item kad butu tolkas upgraidnt) kita funkcija exange (leistu pvz elemental weponus keist tarpusavi(isaugant pliusus elementus atributus etc) tas pats su armor heavy i light ar robe ir pns) (del nauju armoru aisq juos gaut turetu but ir ktias budas kad butu sazininga paprastu zmoniu atzvilgiu) Tai zinoma suteiktu galimybe adminams uzsidirbti pinigu ir jie butu labiau motivuoti islaikyti serva, taip pat tai manau neisbalancuotu zaidimo per dauk.(bet kad sitai veiktu grieztai serve neturi but vipe niekados, turi but imamsi visu apsaugos priemoniu(visos internet protection programos, codai ir t.t, backupai kas 12h ir t.t)


Quote :
9.Nick, Title color jos manau turetu but padarytos taip ( title color visdar teeperkama bet uz didele kaina kokiu custom itemu(tarkim tu paciu is instance kaip ir cape ar dar ko) o nick color uz pvp (bet tam taip pat reiketu recomend pvz 255 recomend original spalva tamsei melina(o pasiekus tam tikra pvp kieki recomend spalva pasikeicia ir vietoj melina su vis daugiau recomendu nickas vis raudoneja ar geltoneja ar dar kas nors)


Quote :
10.Clan skills( sukurti buda gauti clan skill egzams) o jai jis yra prasau pasakyti koks jis ;/


Quote :
11. Perbalancuoti daugumos itemu kainas ar net sukurti kaikuriems kitus budus jiems gauti(viskas lb nuobodu kai turi non stop farmint nes jau zinai kad vos uzfarmines galesi tai nusipirkt) my point is its boring kai viskas yra shope(beje sekanti mintis buna kad turetu raid mesti itemus yra irgi visiska nesamone, geriau jau mestu paprasti mobai tik lb retu sansu ir random drop(pvz esu mates i serva idejo nauja wepon seta, armor seta ir juves seta, ir vietoj tu 50~ item skirtingu drop idejo 3 dropsu(su event formule) pirmas buvo xx% kad visi pasaulio mobai nuo x iki x lvl ismes wepona(weponas aisq random buna delto tai iaina i rinka ir jais galima prekiaut ir mainytis i tau reikiamus) 2 buvo armor(aisq mestavo tik 1 dlai ir tai budavo random heavy, light , robe , shield,sigil) ir 3 buvo juve(nu cia paprasta tiesiok tuo procentu rando mismesdavo ring earing arba neclase) ir zinoma procentas buvo lb mazas bet visdelto jie krito karts nuo karto. (cia tik viena man i galva sovusi ideja apie kitus budus gauti itemams(tiesa ji nevisai man sovusi nes matciau ja kitam serve:P)
Back to top Go down
Admin
Admin



Posts : 38
Join date : 2010-08-25

Ok Mano pasiulimas kad serve butu zaisti smagiau. Empty
PostSubject: Re: Ok Mano pasiulimas kad serve butu zaisti smagiau.   Ok Mano pasiulimas kad serve butu zaisti smagiau. EmptySun Aug 29, 2010 12:42 pm

dekui uz idejas
Kaikurias tikrai igyvendinsiu o del kitu dar reiks pagalvot Smile
Back to top Go down
https://elementall2.forumotion.com
trusty




Posts : 46
Join date : 2010-08-25

Ok Mano pasiulimas kad serve butu zaisti smagiau. Empty
PostSubject: Re: Ok Mano pasiulimas kad serve butu zaisti smagiau.   Ok Mano pasiulimas kad serve butu zaisti smagiau. EmptyMon Aug 30, 2010 5:17 am

taip pat siulyciau padaryti kad eitu ne tik 1 stuck sub pasiimti bet 2 ar 3 tada gaunasi dar ilgesni pvp ir didesnes galimybes zmonems parodyti savo igudzius.
Back to top Go down
Ferenezy




Posts : 57
Join date : 2010-08-27
Age : 30

Ok Mano pasiulimas kad serve butu zaisti smagiau. Empty
PostSubject: ....   Ok Mano pasiulimas kad serve butu zaisti smagiau. EmptyMon Aug 30, 2010 5:53 am

O as siulau isvis isimt tuos stuck stub kad butu norm class vs class oly ir pvp. Su stuck subu per daug skillu ir shudas malasi. Pvz per Oly yra 60s ir nespeji susimest bufu kai 2 class yra nebent butu 120s pasiruosimui tada butu zjbs..
Smile Smile bounce
Back to top Go down
Sponsored content





Ok Mano pasiulimas kad serve butu zaisti smagiau. Empty
PostSubject: Re: Ok Mano pasiulimas kad serve butu zaisti smagiau.   Ok Mano pasiulimas kad serve butu zaisti smagiau. Empty

Back to top Go down
 
Ok Mano pasiulimas kad serve butu zaisti smagiau.
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Esme labai svarbu jog costium armur butu stipresnis bet taip nera...
» Visi Uzeikite

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Elemental L2 Forum :: Diskusijos apie serverį (LT) :: Pasiūlymai-
Jump to: