Elemental L2 Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum of Elemental L2 Server
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Custom item

Go down 
+2
Admin
H4wk
6 posters
AuthorMessage
H4wk




Posts : 51
Join date : 2010-08-29

Custom item Empty
PostSubject: Custom item   Custom item EmptyMon Aug 30, 2010 10:23 am

Na mano asmeninine nuomone jaigu nieko pries Razz Dabartinei custom itemai

Quote :
Cloakai -- totaliai owerpoered ju gavimo budas galetu but kitoks arba bent sutaisytas(dbr gali ait kieknori uzmusi pirmus 3mob per keles sec(1min bent man neprireikia) o raida kuris gan stiprus(bent man nes is skilu vanoja po 7-8k ir life steal nepadeda nes dmg mazas, ir must ji ilgai reik) gali net nemuses padaryt soe ir ait per nauja i dungeona ir vel pirmus 3 must taip po 5 kartu(5-8min) jau turi cloak kuris 1k p.def prideda. Manau jie geriau butu original cloakai kurie prideda siektiek defo (full buffed ~+100) ir +30 dark resist(nors mano manimu geriau jis pridetu visu resistu po 30 bet tai jau padarytu ji custom)


Quote :
Setai -- (setu bonusai yra gan geri,net per dauk sakytciau beto jie atrodo gan prastai(tik prasau niekieno neisizeist ;/) as siulciau geriau importuot originalius freya 3 setus(moirai,vorpal ir elegia) jie zymei geriau atrodo (vorpal ir elegeia galetu but original setai su original statusais jie geresni uz vesper noble) o moirai galetumet padaryti elemental armoru(jaigu taip norit butent servo armor turet) jie ziaurei gerai atrodo(bent man nors freyoi ir is 3 yra prasciausi) + jie atrodo dar ir originaliai nes (elegia primena dynasty nors isizejas matai kad skirias, o vorpal yra grynas red vesper(nors atrodo geriau nei paprastas ir noble yra visiskai tokie pat) P.S cia as del visual idomumo ne pacio servo stabilumo ar pns


Quote :
Weponai -- na as nlb suprantu cia kodel yra elemental vesper ir elemental(freya weponai 1 silpnesnis setas tik su perdarytom texturom) man asmeniskai tie geltoni weponai atrodo bjauriai, originalios ju spalvos yra 100 kart grazesnes(vel prasau nieko neisizeist) + dvigubi sa nervina jie padaro weponus owerpowered. As siuliciau importuot original texturas is freyos abu wepon setus(beje geresnysis setas super atrodo beveik visi gun, galima butu net vadint l2 sedevru Razz) tiesa del statu nzn(elemental nera blogi statai bet is esmes galima butu ir freyos original palikt nebutu owerpowred ir butu geresni uz vesper tik sa galetumet padaryt kad butu ne dvigubi o keli skirtingi pasirinktinai(original budu tik sa galetu but custom nes dauguma ju yra visiskai nereikalingi ir nenaudojami, delto yra daug geru gunu gerai atrodanciu tik niekas ju nenaudoja del prastu sa (pvz dauguma stafu 2hand ar 2hand blunt)

Na kolkas tiek.
Back to top Go down
Admin
Admin



Posts : 38
Join date : 2010-08-25

Custom item Empty
PostSubject: Re: Custom item   Custom item EmptyMon Aug 30, 2010 10:33 am

H4wk wrote:
Na mano asmeninine nuomone jaigu nieko pries Razz Dabartinei custom itemai

Quote :
Cloakai -- totaliai owerpoered ju gavimo budas galetu but kitoks arba bent sutaisytas(dbr gali ait kieknori uzmusi pirmus 3mob per keles sec(1min bent man neprireikia) o raida kuris gan stiprus(bent man nes is skilu vanoja po 7-8k ir life steal nepadeda nes dmg mazas, ir must ji ilgai reik) gali net nemuses padaryt soe ir ait per nauja i dungeona ir vel pirmus 3 must taip po 5 kartu(5-8min) jau turi cloak kuris 1k p.def prideda. Manau jie geriau butu original cloakai kurie prideda siektiek defo (full buffed ~+100) ir +30 dark resist(nors mano manimu geriau jis pridetu visu resistu po 30 bet tai jau padarytu ji custom)


Quote :
Setai -- (setu bonusai yra gan geri,net per dauk sakytciau beto jie atrodo gan prastai(tik prasau niekieno neisizeist ;/) as siulciau geriau importuot originalius freya 3 setus(moirai,vorpal ir elegia) jie zymei geriau atrodo (vorpal ir elegeia galetu but original setai su original statusais jie geresni uz vesper noble) o moirai galetumet padaryti elemental armoru(jaigu taip norit butent servo armor turet) jie ziaurei gerai atrodo(bent man nors freyoi ir is 3 yra prasciausi) + jie atrodo dar ir originaliai nes (elegia primena dynasty nors isizejas matai kad skirias, o vorpal yra grynas red vesper(nors atrodo geriau nei paprastas ir noble yra visiskai tokie pat) P.S cia as del visual idomumo ne pacio servo stabilumo ar pns


Quote :
Weponai -- na as nlb suprantu cia kodel yra elemental vesper ir elemental(freya weponai 1 silpnesnis setas tik su perdarytom texturom) man asmeniskai tie geltoni weponai atrodo bjauriai, originalios ju spalvos yra 100 kart grazesnes(vel prasau nieko neisizeist) + dvigubi sa nervina jie padaro weponus owerpowered. As siuliciau importuot original texturas is freyos abu wepon setus(beje geresnysis setas super atrodo beveik visi gun, galima butu net vadint l2 sedevru Razz) tiesa del statu nzn(elemental nera blogi statai bet is esmes galima butu ir freyos original palikt nebutu owerpowred ir butu geresni uz vesper tik sa galetumet padaryt kad butu ne dvigubi o keli skirtingi pasirinktinai(original budu tik sa galetu but custom nes dauguma ju yra visiskai nereikalingi ir nenaudojami, delto yra daug geru gunu gerai atrodanciu tik niekas ju nenaudoja del prastu sa (pvz dauguma stafu 2hand ar 2hand blunt)

Na kolkas tiek.
1. instanco mobus biski pareguliuosiu kad butu lygesni bosui, cloakus biski pasilpninsiu iki 500 p def
2. Del freya setu tai maciau as juos bet jai noreciau idet texturos vien 2 setam gautus virs 150 mb kas mano manymu yra tikrai perdaug
3. weaponu geriau neliesiu kokie yra tokie tegu ir buna o del originaliu spalvu tai kazinau kiekvienam skonio reikalas pvz man freyos originalus ginklai kazkaip prastokai ziurisi Smile
P.s abu weapon setai grynai tokiepatys (gali skirtis aprasymas del neapsiziurejimo)
Back to top Go down
https://elementall2.forumotion.com
Ferenezy




Posts : 57
Join date : 2010-08-27
Age : 30

Custom item Empty
PostSubject: ......   Custom item EmptyMon Aug 30, 2010 10:41 am

weaponai beveik viskas gerai gal ir geresnes real freya spalvos. tik dar galetum padaryt kad galima augiau butu rinktis i shopa idet gunus pvz sword ane ir 3 pasirinkimai health/haste health/focus ir haste/focus tada norm butu mano nuomone
Back to top Go down
Ferenezy




Posts : 57
Join date : 2010-08-27
Age : 30

Custom item Empty
PostSubject: Re: Custom item   Custom item EmptyMon Aug 30, 2010 10:41 am

ir taip su vaisais gunais.
Back to top Go down
H4wk




Posts : 51
Join date : 2010-08-29

Custom item Empty
PostSubject: Re: Custom item   Custom item EmptyMon Aug 30, 2010 10:53 am

Quote :
1.Instance mldc kad pareguliuosi bet geriau padarytum kad raidas bisq silpnesnis butu o pati instanca padaryt kad galetum i ji ait tik kas 24h ar kaskas pns(ir kainas tokiu atvjeu cloaku pakelt nes 1 iejimas 70 item butu, tai cloaku kaina turetu but bent 210(uztruktu 3 dienas jai visus kartus pilnai pereitum)

Quote :
2.Del patcho uzimtumo tai nemanau kad 150mb yra daug, bet velgi mano asmenine nuomone, as kuria sakau neatsizvelges i talpinimo funkcijas nes nesidomejau koks limitas lietuvisko talpinimo ir parsisiuntimo ( nes man pvz is lt hostingu siuncia 12mb/s tai tikrai nematau problemos del 150mb) bet aisq toki kieki geriause butu det i megaupload ar rapidshare(kas velgi tokiam kiekiui turbut reikia acounto ;/ ) ir butu viskas ok nu kaip jau sakiau tikslei nzn del talpinimo todel tau turbut geriau zinot Smile

Quote :
3.Na tiesa kiekvienam skonio reikalas Wink bet del sa vistiek manau butu geriau pakeist nes dbr gunu stats (p.atk/m.atk) nors ir geri bet sa bisq per duak super beto lb mazas ju pasirinkimas.(aisq as suprantu kad norint efectyvei pakeist reiktu daryt vipe arba kiekviena jau turima itemo id keist rankiniu budu( kas kiek zinau itemai enchantinti, atributinti ir dar agumentinti turi desimzenklius ar net ilgesnius "Item ID" ir pas visus zmones jie butu skirtingi taigi juos sugaudit uztruktu amzinybe) arba tiesiok veitoj item kiekvienam ispawint tiek pat itmeu kiek isleido jiems nusipirkt kas irgi uztruktu gan ilgai Sad ) na bet cia buvo tik pasiulimas be kurio ir taip normalei einas Smile

Dar kai kas ka pamirsau anksciau paminet.

Quote :
Del elemental weponu butu lb puiki kad (vesper elemental) jie butu gaunami lygei taip pat kaip elemental armorai(reiketu pvp weponu paprastu vesper upgradint i elemental) butu daug geriau(beje pvp uz gold bar yra nuobodu geirau jau butu uz fame) o grynus elemental weponus butu is dropo(kaip sakiau anksicau per event varikliuka kad tam tikri mobai tam tikru % mestu) ju statai vienodi taigi tai neisbalancuotu o elemental medziotu tie kuriem nepatinka kaip vesper atrodo ir nori kitu tik del ivaizdzio(nes dbr atvirksicai vesper elemental niekas nenaudoja)
Back to top Go down
Admin
Admin



Posts : 38
Join date : 2010-08-25

Custom item Empty
PostSubject: Re: Custom item   Custom item EmptyMon Aug 30, 2010 10:57 am

beje pvp uz gold bar yra nuobodu geirau jau butu uz fame
del to nesutinku nes jai padarai kad fame butu pirkt buginasi shopas ir kartais jos neduoda
Jai originaliu budu fame gaut tai ne kiekvienas tuos originalius budus zino
Back to top Go down
https://elementall2.forumotion.com
H4wk




Posts : 51
Join date : 2010-08-29

Custom item Empty
PostSubject: Re: Custom item   Custom item EmptyMon Aug 30, 2010 11:00 am

Admin wrote:
beje pvp uz gold bar yra nuobodu geirau jau butu uz fame
del to nesutinku nes jai padarai kad fame butu pirkt buginasi shopas ir kartais jos neduoda
Jai originaliu budu fame gaut tai ne kiekvienas tuos originalius budus zino

Na manau visi zino paprasciausius kad fort siege metu ir castle siege metu duoda uztenka but pvp zonoj, suprantu kad ne visi zino kaip gaut fame per teritory varus, questus ju metu ar fort siege metu uz katapultas, bet butu manau galima padaryt sistema kad visada gautum fame uz pvp kilus(teritory war stiliu pritaikit nes jo metu uz pvp kilus duoda fame) tai cia tiesiok jis veiktu visada ir visur aisq tikslei nzn ar taip imanoma bet manau turetu but Smile


Last edited by H4wk on Mon Aug 30, 2010 11:04 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Admin
Admin



Posts : 38
Join date : 2010-08-25

Custom item Empty
PostSubject: Re: Custom item   Custom item EmptyMon Aug 30, 2010 11:01 am

H4wk wrote:
Admin wrote:
beje pvp uz gold bar yra nuobodu geirau jau butu uz fame
del to nesutinku nes jai padarai kad fame butu pirkt buginasi shopas ir kartais jos neduoda
Jai originaliu budu fame gaut tai ne kiekvienas tuos originalius budus zino

Na manau visi zino paprasciausius kad fort siege metu ir castle siege metu duoda uztenka but pvp zonoj, suprantu kad ne visi zino kaip gaut fame per teritory varus, questus ju metu ar fort siege metu uz katapultas, bet butu manau galima padaryt sistema kad visada gautum fame uz pvp kilus(terity war stiliu pritaikit nes jo metu uz pvp kilus duoda fame) tai cia tiesiok jis veiktu visada ir visur aisq tikslei nzn ar taip imanoma bet manau turetu but Smile
fame uz pwp gal ir imanoma padaryt
Reiks isbandyt toki experimenta
Back to top Go down
https://elementall2.forumotion.com
kudlius




Posts : 8
Join date : 2010-08-28

Custom item Empty
PostSubject: Re: Custom item   Custom item EmptyTue Aug 31, 2010 2:01 am

as tj sakyciau kad viskas gerai yra taip kaip db visiem patiko niekas nesiskunde,o del coal ar akaip ji ten palikit ta 1k p def 0pvz tyrantam dagerem jis tikrai reikalingas suprantu kad tankm ji kaip ir nreikalinga tik kad grazu:),jie ta p def betkokiu atveju turi didesni o ka kitiem daryt nors ir uzpliusini amorus vistiek nuo tanku kraunies
Back to top Go down
H4wk




Posts : 51
Join date : 2010-08-29

Custom item Empty
PostSubject: Re: Custom item   Custom item EmptyTue Aug 31, 2010 4:38 am

kudlius wrote:
as tj sakyciau kad viskas gerai yra taip kaip db visiem patiko niekas nesiskunde,o del coal ar akaip ji ten palikit ta 1k p def 0pvz tyrantam dagerem jis tikrai reikalingas suprantu kad tankm ji kaip ir nreikalinga tik kad grazu:),jie ta p def betkokiu atveju turi didesni o ka kitiem daryt nors ir uzpliusini amorus vistiek nuo tanku kraunies

na sory bet mini tyrantus dagerius epiloge? jie ir taip epilogo stipriausios pvp klases(tankai/glad/tyrantai/dageriai) nu dar wl su gerais item. tai cia tas def nk nereiskia, esme tik kad nebutu kosminiu statu kas ziaurei knisa ir daro balancavima beveik neimanoma(bandant bentjau ta daryt). Nu bet tai tavo nuomone Wink
Back to top Go down
trusty




Posts : 46
Join date : 2010-08-25

Custom item Empty
PostSubject: Re: Custom item   Custom item EmptyTue Aug 31, 2010 4:44 am

H4wk wrote:
kudlius wrote:
as tj sakyciau kad viskas gerai yra taip kaip db visiem patiko niekas nesiskunde,o del coal ar akaip ji ten palikit ta 1k p def 0pvz tyrantam dagerem jis tikrai reikalingas suprantu kad tankm ji kaip ir nreikalinga tik kad grazu:),jie ta p def betkokiu atveju turi didesni o ka kitiem daryt nors ir uzpliusini amorus vistiek nuo tanku kraunies

na sory bet mini tyrantus dagerius epiloge? jie ir taip epilogo stipriausios pvp klases(tankai/glad/tyrantai/dageriai) nu dar wl su gerais item. tai cia tas def nk nereiskia, esme tik kad nebutu kosminiu statu kas ziaurei knisa ir daro balancavima beveik neimanoma(bandant bentjau ta daryt). Nu bet tai tavo nuomone Wink

hawk pamirsau pamineti magus.
Back to top Go down
H4wk




Posts : 51
Join date : 2010-08-29

Custom item Empty
PostSubject: Re: Custom item   Custom item EmptyTue Aug 31, 2010 4:47 am

trusty wrote:
H4wk wrote:
kudlius wrote:
as tj sakyciau kad viskas gerai yra taip kaip db visiem patiko niekas nesiskunde,o del coal ar akaip ji ten palikit ta 1k p def 0pvz tyrantam dagerem jis tikrai reikalingas suprantu kad tankm ji kaip ir nreikalinga tik kad grazu:),jie ta p def betkokiu atveju turi didesni o ka kitiem daryt nors ir uzpliusini amorus vistiek nuo tanku kraunies

na sory bet mini tyrantus dagerius epiloge? jie ir taip epilogo stipriausios pvp klases(tankai/glad/tyrantai/dageriai) nu dar wl su gerais item. tai cia tas def nk nereiskia, esme tik kad nebutu kosminiu statu kas ziaurei knisa ir daro balancavima beveik neimanoma(bandant bentjau ta daryt). Nu bet tai tavo nuomone Wink

hawk pamirsau pamineti magus.

na taip magam tas def gal ir nieko bet butu neidomu matyt maga uz tanka Very Happy bet seip nesiginciju butent magams gal ir reiktu ;/
Back to top Go down
Jaunas

Jaunas


Posts : 23
Join date : 2010-08-31
Age : 35
Location : kns

Custom item Empty
PostSubject: Re: Custom item   Custom item EmptyTue Aug 31, 2010 4:47 am

mago p def 2.5k. kuo jis per mazas?
Back to top Go down
Jaunas

Jaunas


Posts : 23
Join date : 2010-08-31
Age : 35
Location : kns

Custom item Empty
PostSubject: Re: Custom item   Custom item EmptyTue Aug 31, 2010 4:48 am

Jaunas wrote:
mago p def 2.5k. kuo jis per mazas?

+ cia buvo su elemental robe setu, kurio p def mazesnis nei vesper robes
Back to top Go down
H4wk




Posts : 51
Join date : 2010-08-29

Custom item Empty
PostSubject: Re: Custom item   Custom item EmptyTue Aug 31, 2010 5:34 am

lol tai mago def didesnis nei mano glado ;D (as elemental light naudoju del geresniu statu) def tik 2.2k
Back to top Go down
Jaunas

Jaunas


Posts : 23
Join date : 2010-08-31
Age : 35
Location : kns

Custom item Empty
PostSubject: Re: Custom item   Custom item EmptyTue Aug 31, 2010 5:43 am

H4wk wrote:
lol tai mago def didesnis nei mano glado ;D (as elemental light naudoju del geresniu statu) def tik 2.2k

be cloako buvai (+1k pdef)
Back to top Go down
H4wk




Posts : 51
Join date : 2010-08-29

Custom item Empty
PostSubject: Re: Custom item   Custom item EmptyTue Aug 31, 2010 5:50 am

Jaunas wrote:
H4wk wrote:
lol tai mago def didesnis nei mano glado ;D (as elemental light naudoju del geresniu statu) def tik 2.2k

be cloako buvai (+1k pdef)

zinoma kad su Very Happy be cloako elemental light p.def pas mane 1.2k Very Happy(su vesper be cloako 2.7k(heavy)
Back to top Go down
Jaunas

Jaunas


Posts : 23
Join date : 2010-08-31
Age : 35
Location : kns

Custom item Empty
PostSubject: Re: Custom item   Custom item EmptyTue Aug 31, 2010 6:16 am

o jiem dar magu p def per mazas Very Happy:D:D
Back to top Go down
H4wk




Posts : 51
Join date : 2010-08-29

Custom item Empty
PostSubject: Re: Custom item   Custom item EmptyTue Aug 31, 2010 6:22 am

Jaunas wrote:
o jiem dar magu p def per mazas Very Happy:D:D


man buvo ten prikolna spicelei light ant glado dejau nes light set bonusai geresni negu heavy zymei , tai vesper nusiemiau ir uzsidejau light -1.5k p.def Very Happy light + cloak mazesnis def dar negu vesper heavy be cloako o skirtumas nors ir turetu but(nes pas glada ir light ir heavy masteriai bet heavy daugiau def duoda) bet tikrai netoks nu bet cia buvo netycinis bugas admin sake sutvarkys tuos def.
Back to top Go down
Sponsored content





Custom item Empty
PostSubject: Re: Custom item   Custom item Empty

Back to top Go down
 
Custom item
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Elemental L2 Forum :: Diskusijos apie serverį (LT) :: Diskusijos-
Jump to: