Elemental L2 Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum of Elemental L2 Server
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Pasiulymas [GERAS]

Go down 
3 posters
AuthorMessage
foxas1




Posts : 2
Join date : 2010-08-31

Pasiulymas [GERAS] Empty
PostSubject: Pasiulymas [GERAS]   Pasiulymas [GERAS] EmptyTue Aug 31, 2010 11:08 pm

Sveiki . Pastebejau kad serveris atrodo rimtas ir numanau gera ateiti sitam serveriui. Taciau iejes i serveri pastebejau kai kuriuos trukumus. Na asmeniskai nepatiko tai VIENAS dalykas ZONA. Vien del to kad ji LAGINA. Kadangi yra krize ,nemanau kad tures zmones gerus pc kad temptu tokia raiska,siulyciau padaryt paprasta zona [lwl zona]. Nezinau koki pavyzdi duot,tarkim kaip ISLA ND Taking. Antras kas nepatiko PER DAUG TOS VALIUTOS. Zymei paprasciau jei butu Pvz : GB/aden FA . Na paprasciau. Smile Kas dar nepatiko ,na siaip wisa kita nrml. Tikiuosi admin atkreipsi demesi ir galbut sulauksiu atsakymo Wink
Back to top Go down
H4wk




Posts : 51
Join date : 2010-08-29

Pasiulymas [GERAS] Empty
PostSubject: Re: Pasiulymas [GERAS]   Pasiulymas [GERAS] EmptyWed Sep 01, 2010 5:53 am

del raiskos tai jai tau lagina reiskias pc pilnas virusu , mano pc palyginus silpnas (1gb ram, 256 vaizduske 2.4 procas tik) 7 metu senumo ir viskas ant high veza be lago o tikrai 95% zmoniu turi geresnius pc. Na del valiutos gal tu ir teisus bet man isdalies vienodai Smile
Back to top Go down
foxas1




Posts : 2
Join date : 2010-08-31

Pasiulymas [GERAS] Empty
PostSubject: Re: Pasiulymas [GERAS]   Pasiulymas [GERAS] EmptyWed Sep 01, 2010 6:09 am

na mano pc 2metai ,pries savaite windows perasinejau,pas drauga irgi panasiu resursu pc taip pat tokiuose zonose pristringa Smile
Back to top Go down
softas




Posts : 9
Join date : 2010-08-31

Pasiulymas [GERAS] Empty
PostSubject: Re: Pasiulymas [GERAS]   Pasiulymas [GERAS] EmptyWed Sep 01, 2010 7:26 am

Pas mane 512 mb RAM ir nelagina.
Back to top Go down
Sponsored content





Pasiulymas [GERAS] Empty
PostSubject: Re: Pasiulymas [GERAS]   Pasiulymas [GERAS] Empty

Back to top Go down
 
Pasiulymas [GERAS]
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Icy buk geras paieskok siek tiek laiko sutvarkyti smulkmenoms

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Elemental L2 Forum :: Diskusijos apie serverį (LT) :: Pasiūlymai-
Jump to: