Elemental L2 Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum of Elemental L2 Server
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Čia bus rašomos anketos gm vietai

Go down 
+13
semge
Alaya
nico152
milkiway
HoeKax
H4wk
keaton
Feather
softas
Seraphim
trusty
dragaz
Admin
17 posters
AuthorMessage
Admin
Admin



Posts : 38
Join date : 2010-08-25

Čia bus rašomos anketos gm vietai Empty
PostSubject: Čia bus rašomos anketos gm vietai   Čia bus rašomos anketos gm vietai EmptySun Sep 19, 2010 8:22 am

...
Back to top Go down
https://elementall2.forumotion.com
dragaz




Posts : 1
Join date : 2010-09-19

Čia bus rašomos anketos gm vietai Empty
PostSubject: gm   Čia bus rašomos anketos gm vietai EmptySun Sep 19, 2010 8:27 am

1.gm buvau apie 6men, bet turiu patirties prie servo kurimo .
2.noriu padet jam pletotis, pritraukti daugaiu zmoniu.
3.padeciau ka tik riektu , jai tai tik mano jegom;]
4.pasistenkciau pritraukti daugiau zaideju
Back to top Go down
trusty




Posts : 46
Join date : 2010-08-25

Čia bus rašomos anketos gm vietai Empty
PostSubject: Re: Čia bus rašomos anketos gm vietai   Čia bus rašomos anketos gm vietai EmptySun Sep 19, 2010 9:20 am

1. 4 men.
2. Noriu praspalvinti zaidima zaidejams, pabandziau pazaisti serveryja ir man kazko truko, tad noreciau ta trukuma istaisyti.
3. Imciau vesti "event", del kuriu manau zaidejai visai sutiktu ir noretu kad butu rengiami.
4. Viska ka istenkciau padaryti.
Back to top Go down
Seraphim




Posts : 1
Join date : 2010-09-19

Čia bus rašomos anketos gm vietai Empty
PostSubject: Seraphim   Čia bus rašomos anketos gm vietai EmptySun Sep 19, 2010 9:30 am

Laba diena,

1. Apie 1 metus, daugiausiai nuosavame c6 serveryje.
2. Rodos girdetas serveris ir zinau jog galiu prisideti prie servo geroves.
3. Visu pirma, padaryciau daily events grafika, pradeciau juos vest numatytu laiku, tai pades palaikyti serva 'gyva'.
4. Skirciau laiko tam, ideciau darbo.

Jei atitinku jusu reikalavimus susisiekite su manim c.kestutis@gmail.com
Back to top Go down
softas




Posts : 9
Join date : 2010-08-31

Čia bus rašomos anketos gm vietai Empty
PostSubject: Re: Čia bus rašomos anketos gm vietai   Čia bus rašomos anketos gm vietai EmptySun Sep 19, 2010 10:53 am

1.gm buvau.
2.noriu padet jam pletotis, pritraukti daugaiu zmoniu.
3.padeciau ka tik riektu , jai tai tik mano jegom;]
4.pasistenkciau pritraukti daugiau zaideju
Back to top Go down
Feather




Posts : 1
Join date : 2010-09-19

Čia bus rašomos anketos gm vietai Empty
PostSubject: :)   Čia bus rašomos anketos gm vietai EmptySun Sep 19, 2010 10:56 am

Sveiki.

1. GM Stažas 1 metai, gal daugiau.
2. GM Norėčiau būti, nes žinau, kad Administratoriui (Icy) viską vienam pačiam tvarkyti yra sunku, ir padėti tikrai galėčiau kuom tik reiktu.
3. Įgyvendinti padėčiau, tai ką reikėtų, stengčiausi kiek begalėdamas, daryčiau viską ką tik galiu.
4. Vardan serverio gerovės, platinčiau serverį kiek begalėčiau. Tvarkyčiau buggus, vesčiau įdomiausius Eventus, dėčiau visokiausių naujovių į serverį, bausčiau visus nusikaltusius ir t.t. Smile)

Papildoma info.
Dirbti moku ne tik už GM (ta prasme žaidime) dirbi moku ir su failais. Esu kūręs serverių. Su Core gaudausi, bet ne daug. Su datapacku moku labai daug. Todėl daug galiu pagelbėti. Smile


Last edited by Feather on Sun Sep 19, 2010 1:05 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
keaton




Posts : 1
Join date : 2010-09-19

Čia bus rašomos anketos gm vietai Empty
PostSubject: Re: Čia bus rašomos anketos gm vietai   Čia bus rašomos anketos gm vietai EmptySun Sep 19, 2010 12:34 pm

1. Esu kaskada buves ir esu kures serveri,bet c4-c6 laikais.
2. Nes pvp servu labai mazai,o jei yra tai buna nevyke.
3. Ka tik galeciau,visdelto google moku naudotis,anglu suprantu tikrai neblogai.
4. Istikro,padeciau kuo galeciau
Papildoma Informacija
Gerai rasau anglu kalba
Moku pravesti daug eventu kaip :TVT,LMS,H&S,QUIZ ir panasei.
Man 17 metu,nematau prasmes metuose nes tarkim budamas 14 metu turejau vien draugus 18+ metu
Turiu idomiu ideju pvz:Automatinis 1v1 ar 2v2 event,i oly nukelius padaroma 4/5/6+ ir t.t
Ir dar turiu gan neblogas zinias apie l2 skillu veikimo principus ar panasei Smile
P.S Nezadu lyst i sikna sakydamas kad dirbsiu kaip vergas ar panasei,turiu l2 patirties,daug sumanymu tai tiek.
Back to top Go down
H4wk




Posts : 51
Join date : 2010-08-29

Čia bus rašomos anketos gm vietai Empty
PostSubject: Re: Čia bus rašomos anketos gm vietai   Čia bus rašomos anketos gm vietai EmptyTue Sep 21, 2010 10:32 pm

Informacija:

1. Tikslei sunku pasakyt, gm esu buves lb senei c2-c6 laikais, nors ir nemaza laika gal metus+, beto didziaja dali buvau pagrindinis admin(zinios gan neblogos apie navicat, ar pati packa, minimalios zinios apie pati l2 clienta, Bet prie paciu servo failu as nezadesiu lyst nes mano asmeninine nuomone beprasmiska tai daryt jai neismanau bent truputi javos kalbos, o as deja neismanau.)
2. Na istikruju negaliu atsakyt nuosirdziai, priezasties tikros kaip ir ner, gal delto kad esu cia zaides ir manau kad pasistengus ir su laiku sitas servas galetu isaugt i kaska idomaus ir unikalaus ir noretciau but to dalimi.
3. Na budamas gm, tapciau kaip ir vienas is staff nariu taigi mano balsas turetu daugiau reiksmes negu paprasto zaidejo ir svarbiuose sprendimuose galetciau pateikti savo nuomone su didesniu backingu(sry gal nevisai teisingai isireiskiu bet kitaip nesugalvojau kaip ivardint) , mano pagrindine mintis butu padeti su savo idejom(ka manau esu irodes kad galiu jaigu tik jos igivendinamos sekmingai), cominikacija tarp administracijos personalo ir zaideju, zaideju consultavimas, forumo administravimas jaigu to reiktu, eventu rengimas ir panasios smulkmenos(zinoma visu siu darbu as asmeniskai nedarytciau nes norint kad jie butu efectyvu reiktu keliu zmoniu kurie butu atsakingi uz skirtingas pareigas kad galetu susikoncentruot i ta darba o ne blaskytis tarp daugelio, is isvardintu manau galetciau atlikti bent keles vienu metu)
4. Man tai butu tik hoby taigi tikrai nesilausiu pergalva, padesiu kiek galesiu auksciau isvardintomis sritimis o del ko nors ko nepaminejau esu atviras diskusijoms bet tikrai neprisidesiu prie ko nors kas man nepatiks.

Reikalavimai:
Na ingame 3H buvimas nera didele problema bet tai tikrai neimanoma kiekviena diena, visdelto ne visom dienom buni namie ir ne visom dienom sedi prie pc kartais reik ir pailset.Jaigu turint omeny 3H priejima prie servo td nebutu problemu nes prie frm gali but beveik betkur(jai turi laptopa arba kad ir darbo pc) delto problemu nekiltu
Anglu kalba mano tikrai geresne negu minimali, deja nedrysciau sakyt kad ji yra puiki vien delto kad mano gramatika nera ideali beto nezinau nemazai anglu kalbos terminologijos kurios niekur nemoka ir tu jos neismoksi kol pats su ja nesusiduri.
man 19m
Privalumas būtų jei:
eventus rengt mokesiu daugiau negu 2 rusiu, manau kiekvienas siektiek mastantis ir turintis l2 patirties sugebetu ta.
o del savarankiskumo tai 100% savarankiskumas yra nesunkus dalykas bet poto gali kilti problemu del savivaliavimo taigi geriau sakytciau 99% Very Happy

Back to top Go down
HoeKax




Posts : 1
Join date : 2010-09-22

Čia bus rašomos anketos gm vietai Empty
PostSubject: .....   Čia bus rašomos anketos gm vietai EmptyWed Sep 22, 2010 5:11 am

1. GM Stažas apytiksliai 1 metai
2. Noriu padėti serveriui Plėstis ir padėti GM dirbti nes vienam GM dirbti yra sunku, PvP serveriu yra mažai todėl norėčiau padėti jam gyvuoti. Gal iš šito serverio išeis geras PvP serveris ir sulauksime daug lankytoju. Smile
3. Padėčiau Vesti eventus, ieškoti Bug'u, tvarkyti kitas bėdas in game ir ko tik dar reikės.
4.Ieškočiau bug'u platinčiau serverį kad būtu kuo daugiau žmonių. Padėčiau kuo galėčiau.

Reikalavimai : In Game galėčiau būti ne tik 3 valandas bet ir daugiau (kiekviena diena)
Anglu kalbą suprantu labai gerai galima sakyti kad Puikiai Wink
Man yra 19 metų
Moku vesti daugiau nei 2 rūšių eventus
Savarankiškumas 99%

Lauksiu atsakymo In Game arba forum : Nick HoeKax

Back to top Go down
milkiway




Posts : 1
Join date : 2010-09-25

Čia bus rašomos anketos gm vietai Empty
PostSubject: Del GM   Čia bus rašomos anketos gm vietai EmptySat Sep 25, 2010 2:27 am

Informacija:
Esu suauges zaidejas lineage 2 pasaukyje . Nes lineage 2 zaidziu nuo c2. Man 17 metu. Gm esu buves nekarta . Akivaizdziu dalyku nebesakysiu ,kad kursiu event ir pagerinsiu zaideju idomuma sitame serve. Tikrai Iteam uzdyka nedalinu draugams nuolaidu nedarau. Tai pat turiu daug kontaktuose zmoniu ,kurie zaidzia Lineage 2 . Taip meginsiu padidinti zaideju gretas sitame serve . Online galiu buti nuo 16.00h iki 00.00h ( kartais nebusiu online tik del sporto ) Tvarkysiu serverio problemas ir kitka. Sitame serve atliksiu tik GM pareigas . Kurti savo char ir jam viska +max duot tikrai neketinu to. Nes turiu kita serveri kuriame zaidziu. Taigi siulau savo paslaugas. Tai tiek trumpai. Smile

Milkiway : To Admin
Back to top Go down
nico152




Posts : 1
Join date : 2010-09-26

Čia bus rašomos anketos gm vietai Empty
PostSubject: Re: Čia bus rašomos anketos gm vietai   Čia bus rašomos anketos gm vietai EmptySun Sep 26, 2010 5:57 am

Admin esu nuo pat C4 laiku. Palaikau dabar 2 servus, noriu ir 3. Patirties turiu kaip sieno . Moku viska ko reike ir visko ko nereike.
Back to top Go down
Alaya




Posts : 1
Join date : 2010-09-30

Čia bus rašomos anketos gm vietai Empty
PostSubject: Re: Čia bus rašomos anketos gm vietai   Čia bus rašomos anketos gm vietai EmptyThu Sep 30, 2010 8:37 am

1. GM stažas - GM esu buvęs daugelyje servių, todėl tikslaus laiko pasakyti negaliu. Žinoma, laiko šioje srityje praleidau labai daug, galbūt kiek per daug, tačiau mane tai vis dar traukia. Smile
2. Kodėl norite būti GM būtent šiame serveryje? - Todėl, kad šis serveris man atrodo tinkamas žaidėjams, maloni administracija, kuri rūpinasi serveriu ir žaidėjais, taip pat būtų smagu idėti dalelę ir savo.
3. Gavę GM statusą, ką pradėtumėte įgyvendinti? - Manau pasijungčiau į game. Very Happy O jeigu rimtai, tai pradėčiau atlikti GM funkcijas. Smile
4. Ką dar padarytumėte vardan serverio gerovės? - Priklauso nuo to, ko jums reikėtų. Abstaktus klausimas - toks pat ir atsakymas. Smile

Jeigu atrodau tinkamas ir/ar galbūt turit klausimų - rašykit skype: m4rtynux.
Back to top Go down
semge




Posts : 1
Join date : 2010-09-30

Čia bus rašomos anketos gm vietai Empty
PostSubject: Re: Čia bus rašomos anketos gm vietai   Čia bus rašomos anketos gm vietai EmptyThu Sep 30, 2010 9:47 am

1. Ką galėčiau pasakyti stažas didelis jeigu prisimenat kiek laiko praėjo nuo c4 kronikos tai tiek galite ir skaičiuoti mano stažo, kodėl tiek daug, ogi todėl, jog laikiau serverį, ne savaitę, ne mėnesį, gal net porą metų. Jeigu kas prisimenat tai buvo La2-Impulse. Jei jo, tai taip tai aš buvau įkūręs La2-Impulse.

2. Todėl, jog noriu išbandyti savo jėgas kitoje bendruomenėje. Įgyti galbūt dar nežinomos patirties, susirasti naujų pažinčių. Galima būtų vardinti ir vardinti.

3. Ką ką, aišku, kad pradėčiau prižiūrėti serverį, mano mėgstamiausia veikla ieškoti bugų Razz nes nemėgstu kai kiti žino ir nesidalina informacija, tai tokius reikia bausti Very Happy. Dar būtų galima pridėti įvairios veiklos pavyzdžiui eventai ir baigiant įvairiais žaidimais.

4. Čia galima jau būtų pagalvoti, na aišku galėčiau savo patirtį panaudoti ir gal ką naujo patarti. Bendruomenės reikalais, tai galbūt galėčiau žmonių pakviesti, nes žinote gi per tiek laiko tarpo daug pažinčių yra Smile. O finansiniais reikalais gal ir galėčiau paaukoti kažkiek, jeigu neviršytų mano kišenės dydžio.

Apie mane patį, esu Rokas iš Kauno, man 21 metai. Dabar studijuoju VGTU, laisvalaikiu mėgstu aišku pažaisti ką, aišku, kad Lineage. Dabar žaidžiu Globale pas rusus. Anglų, Rusų, Lietuvių kalbos puikiai įvaldytos Smile. Tai tiek, nedidelis aprašymas. Lauksiu žinių, o jeigu reikalingas skype ar tel.nr. tai galiu duoti skype: Lithuaniava, o dėl tel.nr. tai jau rašykit PM. Smile
Back to top Go down
~RA~

~RA~


Posts : 8
Join date : 2010-09-22
Age : 38
Location : liverpool

Čia bus rašomos anketos gm vietai Empty
PostSubject: DEL GM   Čia bus rašomos anketos gm vietai EmptyThu Sep 30, 2010 5:27 pm

KOKS SKIRTUMAS TAS STAZAS JEI VISA TA LAIKA TIK PATS PRAZAIDI SERVERYJE IR PER 3 METUS SUTVARKAI 1 BUGA NEMANAU KAD TAI SVARBIAUSIA BET JEI ADMINAS DUOTU MAN PRIEIMA PRIE SERVO FAILU KAI KA PASEISCIAU TAIP KAD ZAIDEJAI PABANDE ZASTI SITAM SERVER CIA PASILIKTU AMZINAI ( ZINAU KO REIKIA ZAIDEMAS) O KAD VISI BALSUOTU UZ SERVERI IKELCIAU PROGRAMIKE KURI PABALSAVUS DUOTU PASSIVE SKILL KURIS DADETU 5 % VISU STATS 12 VAL KOL VEL BUS GALIMA BALSUOTI O TADA SERVERIO REITINGAI KILS KASDIENA PRISIJUNGS DAUGIAU ZAIDEJU ( VADINASI VIS DAUGIAU ZAIDEJU BALSUOS NES VISI NORES TO PASSIVE SKILL) IR TAIP SERVERIS ISPOPULIARES DAR NORECIAU SUTVARKYTI TERRITORY WARS KAD BUTU KAZDIENA IR PILNAI VEIKTU CLANO SKILL PATURBINCIAU 50% VISI KAS TURETU PILIS GALETU ISIGYTI CUSTOM ITEMUS 10% PIGIAU IR T.T. PADARYTI KAD ZAIDEJAI BUTU UZIMTI VISA LAIKA IR KAD JIEMS BUTU IDOMU NES FARMINTI NUOLAT NIEKAM NEPATINKA GERIAU DAUGIAU PVP SU GERAIS REWARD TERRITORY WARS MASSINIAI KARAI (KAI SERVERYJE BUS BENT JAU 100 ZAIDEJU ON TADA KITI SERVAI PAVYDES POPULIARUMO ZODZIU NORIT POKYCIU RINKIT MANE PAZADU PIRMUS DARBUS PASTEBETUMET PER SAVAITE Smile RASYKIT MAN I EMAIL

PANDORA.NAVYS@LIVE.CO.UK
Back to top Go down
mafija22




Posts : 1
Join date : 2010-10-03

Čia bus rašomos anketos gm vietai Empty
PostSubject: Re: Čia bus rašomos anketos gm vietai   Čia bus rašomos anketos gm vietai EmptySun Oct 03, 2010 6:39 am

1. GM stažas. - 2 Men.
2. Kodėl norite būti GM būtent šiame serveryje? - Noreciau Kad Jis Butu Populiaresnis Ir Gyvuotu Ilgai.
3. Gavę GM statusą, ką pradėtumėte įgyvendinti? - Populiarinciau Serveri , Daryciau Eventus.
4. Ką dar padarytumėte vardan serverio gerovės? - Taisyciau Zaidimo Klaidas(bugus).

Reikalavimai:
Bendravimas su žaidėjais Ingame budu. "Bug'ų" ieškojimas, registravimas. Galimybė būti Online bent 3 valandas per para. - Viska Atlikciau , Suteikciau Informacija Naujems Zaidejams , Bendrauciau Su Zaidejais Per Susisiekimu Programas(skype,gmail,email).
Anglu kalbos minimalus supratimas. - Ja Suprantu Gan Gerai Tad Bedu Turetu Nekilt.
Turite turėti mažiausiai 18metu. (Daroma išimtis tik tiems, kurie iš tiesų turi didelį suvokimą šioje srityje). - Neturiu As 18m Bet Apgalvokit Mano Pasiulyma.
Privalumas būtų jei:
Puiki anglu kalba.
Mokėjimas pravesti daugiau nei 2 rūšių eventus. - Moku Hide'n'Seek , Last Man Standing.
100% savarankiškumas - 70% Jei Biski Ten Labiau Apmokytum Tai Laikuj Begant Tikrai Geras GM Tapciau.

Atsizvelk I Mano Pasiulyma. Skype: Jokeriszz
Back to top Go down
slavka112




Posts : 1
Join date : 2010-10-06

Čia bus rašomos anketos gm vietai Empty
PostSubject: jo   Čia bus rašomos anketos gm vietai EmptyWed Oct 06, 2010 11:49 am

Tai va losiu l2 nuo c4 noriu serve but gm noriu pavest eventu daug geru zinau dar ismanau java kodavima HTML turiu patirties l2 servuose apie 2metus tai jai sudominau skype slavka1121
Back to top Go down
ezzo6300




Posts : 1
Join date : 2010-10-11

Čia bus rašomos anketos gm vietai Empty
PostSubject: Re: Čia bus rašomos anketos gm vietai   Čia bus rašomos anketos gm vietai EmptyMon Oct 11, 2010 4:19 am

1. GM stažas.
2. Kodėl norite būti GM būtent šiame serveryje?
3. Gavę GM statusą, ką pradėtumėte įgyvendinti?
4. Ką dar padarytumėte vardan serverio gerovės?


1- Na, esu buvęs gm'as daugelį servų (L2 hide, stiklas, pheonix, blood).
2- Noriu būti šitame serveyje gm'as, nes noriu žmonėm pakelti nuotaika eventais, klausimeliais, juokeliais. Manau kad šitas serveris yra gan geras, ir norėčiau išmėgyti jėgas šitame serveryje.
3- Padėčiau naujokams, kuriem sunku ant Lineage II. Reklaminčiau, manau ateitų nemažai žmonių. Galiu sugalvoti naujų įdėjų, eventų.
4- Žiurint ką prašytumėte.

P.S. Manau įdomu panašei kiek anglų išmanau, metai..

Na anglų gan gerai moku, dalyvauju konkursuose (kengūra, amberstar). Metai 15. (Žinau, pamanysit, kad esu per jaunas, bet nemanau, kad reikia spręsti iš žmogaus pagal metus. Gali būti kad ir 20 metų, bet jis gali būti durnas ir neišmanėlis. Na nežinau, jūs renkat, ne aš. Skype: papukai789

P.S.S. Skype jau 3 metai, vaikiskas.

Sarankiškumas : 90%

Vedu gal iki 5 rūšių eventus.

Prie šito serverio galėčiau praleisti apie 4 5 val.

Back to top Go down
Sponsored content





Čia bus rašomos anketos gm vietai Empty
PostSubject: Re: Čia bus rašomos anketos gm vietai   Čia bus rašomos anketos gm vietai Empty

Back to top Go down
 
Čia bus rašomos anketos gm vietai
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Elemental L2 Forum :: Diskusijos apie serverį (LT) :: Diskusijos-
Jump to: